Pre firmy

O nás

Across Crowd je inovatívna platforma, kde je možné investovať do atraktívnych projektov formou pôžičiek alebo získaním nepriameho majetkového podielu vo firme.

Sme prvá slovenská crowdfundingová platforma, ktorá umožňuje tento druh investície kompletne online. Prostredníctvom crowdfundingu spájame viacero investorov, ktorí majú záujem podporiť konkrétne projekty vo forme private equity alebo dlhového financovania. Bežným investorom tak prinášame možnosť alternatívnych private equity investícií, ktoré boli doteraz výsadou veľkých hráčov vo svete private equity a venture capital.

Za platformou stojí skupina Across, ktorá pôsobí na slovenskom trhu od roku 2002 a jej hlavnou biznis líniou je privátne investovanie. Ako finančný investor však skupina pôsobí aj v hotelierstve, zdravotníctve, realitách, maloobchode a e-commerce, rovnako ako vo viacerých private equity projektoch.

Across spravuje aktíva v hodnote viac ako 700 miliónov eur.

Vďaka platforme Across Crowd sme otvorili naše know-how všetkým. Veríme, že investovať do dobrých projektov by malo byť umožnené nielen „vyvoleným”.