Aktívny

Aurial Padel

Jedinečný projekt Aurial Padel v Španielsku. Padel je fenomén, ktorý si získal srdcia miliónov ľudí. Jeho dostupnosť, zábava a rýchly rast popularity z neho robia šport budúcnosti. Investícia do padelu môže priniesť radosť z hry a zároveň atraktívne zhodnotenie.
Minimálna investícia
100 €
Požadovaná investícia
325 000 €
Minimálna potrebná suma
162 500 €
Očakávany výnos
7.5 % p.a.
Počet investorov
2
Prejavený záujem
1 200 €
Začať investovať

Fázy projektu

  • 20.04.2024 Obdobie fundraisingu
  • 20.12.2024 Uvoľnenie prostriedkov
  • 09.01.2025 Rast počtu kurtov
  • 21.06.2025 Prvá výplata investorom
  • 03.03.2025 Rozvoj podnikateľských aktivít
  • 20.12.2028 Úplné splatenie investície

O spoločnosti

Skupina Aurial Padel bola založená v roku 2020 a je považovaná za jedného z najrýchlejšie rastúcich prevádzkovateľov padelových klubov v Španielsku. Skupina v súčasnosti zastrešuje 6 padelových klubov v okolí Barcelony, v rámci ktorých prevádzkuje 66 kurtov. Zároveň je 14 z prevádzkovaných ihrísk outdoorových, najmä vďaka priaznivému a stálemu počasiu v oblasti katalánska. 

Víziou spoločnosti je pokračovať v raste na padelovom trhu vďaka ponuke prevratného, efektívneho a inovatívneho modelu riadenia. Okrem manažmentu a prevádzky padelových klubov má skupina subsidiárne aktivity, ktoré synergicky dopĺňajú športový, cestovateľský a spoločenský zážitok. 

Aurial Padel je považovaná za lídra na španielskom trhu, ktorý je vďaka takmer 4 miliónom aktívnych hráčov považovaný za najväčší padelový trh na svete. Plánovaný rast skupiny predstavuje atraktívnu príležitosť pre všetkých investorov, ktorí hľadajú expozíciu v rapídne rastúcom športe, kombinujúcom zdravý životný štýl a zaujímavý výnos v jednom. Za skupinou stojí skúsený tím s rokmi skúseností zo sveta biznisu ale aj profesionálneho tenisu.

Tím Aurial Padel

Marta Marrero

Co-founder

Marta je jednou z troch spoluzakladateľov skupiny Aurial Padel. Svoju profesionálnu tenisovú kariéru v roku 1998 a vo svetovom rebríčku WTA tour sa dostala medzi 43 najlepších hráčiek na svete. Po ukončení tenisovej kariéry sa začala naplno venovať profesionálnom padelu, v ktorom sa stala hlavnou postavou formujúcou svetový ženský padel. Úspešnú hráčsku kariéru v padely zavŕšila prvenstvom v rankingu World Padel Tour. Marta je ako co-founderka a investorka projektu Aurial Padel tvárou skupiny, v rámci ktorej aplikuje dlhoročné skúsenosti z profesionálnej kariéry.

Daniel Oses

Co-founder


Daniel ako ďalší zo spoluzakladateľov skupiny začal svoju profesionálnu kariéru pred viac ako 15 rokmi. Z biznisového hľadiska  sa aktívne pohyboval v prostredí fitness, wellness a športových klubov, v rámci ktorých sa zameriaval na rozvoj podnikania a biznisového potenciálu týchto športových odvetví. V posledných rokoch sa významnou mierou podieľal na vybudovaní aktivít v oblasti Operations v španielskej pobočke globálnej siete fitnesscentier Anytime Fitness Iberia, kde je aktuálne jedným z franšízantov s najväčším počtom najzikovejších fitness centier z celej španielskej siete. Daniel je spoluzakladateľom a investorom projektu Aurial Padel. Získal MBA na Univerzite Ramóna Llulla (2010), je absolvent CAFD na Central University of Catalonia - Uvic (2009) kde získal diplom z marketingu.

Jon Grau

Co-founder

Posledný zo spoluzakladateľov skupiny začal svoju profesionálnu kariéru pred takmer 20 rokmi. Jon, rovnako ako Daniel, pôsobil v odvetviach športových klubov a fitness a wellness centier. Jeho špecializácia je zameraná na M&A, ktorú aktívne vykonával v rámci skupiny Kitican Veterinary Group, kde sa stal priekopníkom v konsolidácii veterinárnych kliník a nemocníc v rámci Španielska a Portugalska. Jon získal titul MBA na Univerzite Ramóna Llulla (2010), je absolvent CAFD na Central University of Catalonia - Uvic (2009) kde získal diplom z marketingu.

Pre zobrazenie daľších sekcii je nutné sa zaregistrovať a mať aktívny účet.
Registrovať sa